Kodėl milkosnamas.lt?

5/2/20191 min read

Labas, mielas skaitytojau!

Atsakymas į, viršuje užduotą klausimą, labai paprastas. Jau 7-erius metus turime pačią mieliausią ir mylimiausią pasaulio katę (čia tas „sindromas“ kai savi vaikai patys geriausi, tai prašom nesijuokti). Ji tokia pliušinė, draugiška, miela, bet ypač baili. Ir tas jos bailumas lėmė, jog ji gyvena visus savo 7-erius metus 35 kvadratinių metrų bute. Realiai net nelabai turi kur įsibėgėti kai žaidžia, vos tik pradeda bėgti, iškart reikia sustoti.. o taip gerai būtų ilgesnė tiesioji.. arba koks langas, kur 24/7 matytųsi paukščiukai.. ką jau bekalbėti apie savo kiemą, kuriame galėtų vykti medžioklė.. dėl to, kad vietos mažai, net svorio priaugo (tikrai ne dėl to, kad mažai šeimininkų dėmesio)..

Tai vat taip bejuokaujant ir gimė blog’o pavadinimas Milkosnamas.lt. Šis blog’as turi keletą tikslų: pirma – norime atsiminimo sau. Na lyg albumo, tik internetinio, kurį po daug metų galėsim su šypsena pavartyti. O antras tikslas, tai yra dalinantis savo patirtimi, padėti kitiems. Tik tiek.

Tad ačiū, kad skaitote, jeigu kils klausimų, mielai padiskutuosiu komentaruose!

Beje, šis puslapis yra šio tinklaraščio pradžia. Norėdamas pradėti skaityti visą Milkosnamas.lt istoriją, apačioje spausk sekantis įrašas.

Linkėjimai nuo Milkos!