Rozečių ir jungiklių pasirinkimas

11/30/2022

Velnias slypi detalėse

Kad Milkosnamui rinksimės Jung produkciją jau žinojome senai. Apačioje glaustai aptarsime kodėl.

Jung LS990 atsiliepimai
Jung LS990 atsiliepimai
Ar verta pirkti Jung
Ar verta pirkti Jung
jung minimalistinis dizainas
jung minimalistinis dizainas

Nesenstantis dizainas

Niekam nepaslaptis, jog esame estetikos maniakai ir savo namo statybose stengiamės viską apgalvoti iki detalių. Ne išimtis yra rozečių bei jungiklių pasirinkimas. Situacija gana paprasta - milkosname dominuoja minimalizmas, todėl rinkdamiesi produktus turėjome aiškius kriterijus dizainui. Kuo mažiau pastebimi, susiliejantys su kontekstu ir paprastų formų gaminiai. Rinkoje yra nemažai tokių produktų, tačiau, mūsų nuomone, nei vienas neprilygsta Jung LS990 serijai. Griežtos linijos, kuklumas, elegancija - tokie žodžiai ateina į galvą žvelgiant jau padarytas nuotraukas.

Elektriko rekomendacija

Elektriko rekomendacija rinktis būtent Jung produkciją nebuvo kertinis argumentas, tačiau tik užtikrino mūsų pačių nuomonę. Tiesiog žmogus dirba jau 15+ metų su įvairiais produktais, bet būtent apie Jung atsiliepė kaip apie mažiausiai problemų keliančius gaminius. Tą pačią nuomone girdime ir iš savo buvusių klientų (projektuodavome interjerus).

Beje, elektrikas mums prieš įsikeliant sumontavo vidines rozečių ir jungiklių detales, tačiau rėmelius ir pačius mygtukus jau sudėjome patys. Nebesinorėjo laukti dar vienos dienos, tad vakare pavyko sumontuoti praktiškai visą namą. Procesas nesunkus ir lengvai suprantamas net ir neišmanantiems.

jung juodos spalvos
jung juodos spalvos

Dizainui daugiau nei 40 metų, tačiau produktai vistiek puikiai dera šiuolaikiniame interjere. Rinkomės standartinę baltą blizgią spalvą, kuri anot apklausos mūsų instagram paskyrpoje yra patvariausia. Spalva idealiai tinka prie RAL 9016 sienų spalvos, tačiau esant norui galite pasirinkti ir iš itin didelės spalvų paletės. Yra standartinių spalvų paletė su mažesnėmis kainomis, bet norint idealiai pataikyti spalvą prie sienų galima pažiūrėti ir į Les Couleurs® Le Corbusier katalogą. Pavadinimas jau suponuoja iš kokio laikmečio buvo atrinktos spalvos.

Tiesa, pirmo aukšto WC kambaryje turime tamsias juodas sienas, tad jungiklius ir rozetes taipogi pasirinkome juodus.

Malonu JUNGinėti

Galbūt kažkam šis argumentas gali pasirodyti keistokas, tačiau mums patinka, kai įjungiant ir išjungiant Jung produktai skleidžia malonų garsą. Panašiai kaip ir uždarant skirtingų automobilių dureles. Vieni skleidžia malonu "buff" garsą, o kiti tiesiog "terkšt". Nei vienas nei kitas nėra blogas ar geras, tiesiog duoda kitokią emociją. O kadangi šiuo atveju kuriame savo namus, emocijų norėjosi tik teigiamų. Straipsnį rašome jau kone metai po sumontavimo, tai galime patvirtinti, jog bent jau Jung LS990 serija per visą šį laikotarpį skleidė tik "premium klasės" garsus.

Jung termostatai kaina
Jung termostatai kaina

Pritaikymas

Sprendimą pasirinkti Jung gaminius lėme ir tai, jog jie yra itin universalūs ir lengvai pritaikomi įvairioms situacijoms. Į tokio pat dizaino remėlį galima sumontuoti ne tik jungiklius, rozetes, bet ir įvairius judesio daviklius, termostatus ar net šviestuvus. Pavyzdžiui vonios kambariuose elektrinio grindų šildymo kilimėlio termostas puikiai įsideda į standartinį rėmelį ir atrodo vientisai.

Mums teko suktis iš padėties, nes termostatus sumontavome ankčiau, nei kad pasirinkome Jung produkciją. Tai termostatas yra Devi, o rėmelis Jung. Nors tai nėra pats gražiausias variantas (geriausiai atrodytų Jung termostatas), tačiau ardyti plytelių ir keisti jutiklio nebenorėjome. Sekantį kartą jau rinktumėmes Jung termostatus, galbūt netgi valdomus nuotoliniu būdu.