Nulinė kanalizacija

Milkos šeimininkas
2 komentarai
nulinė kanalizacija

Kadangi, įrengiant rostverką, darėme lauko inžineriją bei drenažo sistemas, tuo pačiu padarėme ir nulinę kanalizaciją. Projektas mūsų buvo detalus, dar kartą pasitikrinome pirmo aukšto santechnikos prietaisus ir atidavėme brėžinius meistrams.

Visus horizontalius vamzdžius darėme iš D110 Wavin vamzdžio, kad vėliau nebūtų problemų su besikišančiais vamzdžiais. Statybų rinkoje matosi gana keistas požiūris, kai šildymo ar santechnikos vamzdeliams yra skiriamas didelis dėmesys, investuojama, tačiau nuotekų sistemai dažniausiai pasirenkami pigiausi sprendimai. Paradoksalu, tačiau visgi nuotekų sistemos remontas atsitikus bėdai yra gerokai brangesnis, nes reikia ardyti ne tik grindų dangą bei betono sluoksnį, tačiau kastis giliau ir ardyti apšiltinimo bei juodgrindžių sluoksnį. taip, Wavin šiek tiek brangiau, bet užtat ramu dėl rezultato.

Darbų pradžia, kai dar net nėra rostverko

Virtuvėje padarėme du išvadus. Vienas yra po pagrindinėmis spintelėmis, o kitas po būsimu baru. Naudosime vieną, tačiau dar nežinojome tiksliai kurioje vietoje bus plautuvė.

WC kambaryje pasidarėme 3 vamzdžius dušui, praustuvei bei WC.

nulinė kanalizacija

Katilinėje jų šiek tiek daugiau. Numatėme trapą vandens surinkimui nuo plytelių, tuomet plautuvės surinkimą. Taip pat yra vamzdis skalbyklei, dujų įvadui ir dar vienas dujų katilo kondensatui.

Dar galima pridėti ir tai, jog papildomus kelis surinkimo vamzdžius numatėme lauke. Tai yra trapai po automobiliu bei po lauko vandens kraneliu fasade.

Kainos

Darbus atliko ta pati įmonė, kuri darė lauki tinklus. Darbai kainavo 200€, o medžiagos apie 100€.

Instagram

Šį tinklaraštį atnaujiname tik pabaigę darbus, tačiau Instagram paskyroje kiekvieną dieną darome detalius video ir tiesiogines transliacijas iš statybų. Kviečiame prisijungti ir stebėti čia.

2 komentarai

MIndaugas 2021-01-06 - 15:02

Laba diena,
matau atramine sienele nuo kaimyno, ar derinote su kaimynu jos irengima, o jeigu derinote tai ar kazkaip ta susitarima iforminti reikia ? Tas pats klausimas ir apie pamatus tvorai 🙂

Aciu

Atsakyti
Milkos šeimininkas 2021-01-11 - 21:41

Atraminė yra projekte, tad kaimynas apie ją žinojo. Kaimynas sutiko, kad statysime namą arčiau nei 3m 🙂

O tvorai susitarimo nerašėme, bet išlaidas dalinomės pusiau. Papuolė draugiškas kaimynas.

Atsakyti

Parašyti komentarą